Scrubmaster B/E8

Kapalı alanları temizlemek için arkadan yürünebilen yıkayıcı-kurutucu

Hako'nun Scrubmaster Serisi

Scrubmaster B/E8

Arkadan kumandalı yıkayıcı-kurutucu Scrubmaster B/E8, örneğin restoranlar, kantinler, sıhhi tesisler veya küçük perakende mağazaları gibi geleneksel gaz yıkayıcıların erişemediği dar alanlarda mükemmel sonuçlar sağlar. Kompakt boyutları ve sadece 33 cm'lik küçük çalışma genişliğinin yanı sıra 8 litre (her biri) kapasiteli solüsyon ve geri kazanım tankları ve esnek bir çalıştırma çubuğu ile bu makine, optimum verimlilikle hem ileri hem de geri temizler.

  • Aşırı yoğun
  • Yüksek manevra kabiliyeti
  • Pil- (B8) veya elektrikle çalışan (E8)
  • Taşıması kolay

Küçük alanlarda üstün performans

Bireysel temizleme gereksinimlerini karşılamak için farklı silindirik fırçalar ve pedler mevcuttur ve fırça basıncı da ayarlanabilir. Scrubmaster B8, yaklaşık 60 dakikalık çalışma süresi sağlayan bir lityum iyon pil ile donatılmıştır. Alternatif olarak, elektrikle çalışan Scrubmaster E8 versiyonu 15 m kablo ile donatılmıştır.

Daha fazla konfor için akıllı fikirler

Temizleme işlemi bir düğmeye basılarak başlar. Makinenin bakımı da aynı derecede kolaydır: Fırça aşınma göstergesi sayesinde silindirik fırça hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edilebilir. Fırçayı değiştirmek de aynı derecede az çaba gerektirir ve hiçbir alet gerektirmez. Uzun çalışma süreleri için lityum iyon pili (Scrubmaster B8) değiştirmek de özellikle kolaydır. Tank kapağına entegre edilmiş bir dozlama yardımı, makine operatörünün her zaman doğru miktarda temizlik kimyasalı kullanmasına yardımcı olur. Ve dolum seviyesi göstergeli çıkarılabilir alım tankı, iş bittiğinde makinenin basit bir şekilde temizlenmesini sağlar.

Scrubmaster B/E8
çalışma genişliği
santimetre
33
silecek ile genişlik
santimetre
42
teorik alan performansı
m²/saat
1320
Pil kapasitesi, maks. (B8)
Ah
10
çalışma süresi
dk
60
Fırça sayısı
1 silindir.
Hızlı fırça sistemi
U/dak
800
Çözelti deposu kapasitesi
ben
7.5
Geri kazanım tankı kapasitesi
ben
8
kadar fırça basıncı
kilogram
11
Pilli/pilsiz ağırlık
kilogram
23 / 25.4
Sessiz modda gürültü seviyesi / gürültü seviyesi
dB(A)
58 / 54