İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER

Scrubmaster Zemin Yıkayıcı-Kurutucu Makineleri

Süpermarketler, araba galerileri, bakım evleri ve hastaneler, gıda endüstrisindeki üretim tesisleri, büyük lojistik tesisler, üretim salonları veya endüstriyel zemin temizliği söz konusu olduğunda: Hako'nun Scrubmaster modelleri her temizlik görevini verimli bir şekilde yerine getirir. Arkasında yürünebilir ve üzerine binilebilir gaz yıkayıcılarımız, 14.000 m²/saate kadar temizleme performansı sağlar ve ergonomik tasarımları sayesinde rahat kullanım ve çalışma alanına optimum görüş sağlar.

Arkadan yürünebilen yıkayıcı kurutucular

Arabanızın bagajına kolayca sığabilen kompakt makinelerden zorlu çalışma ortamları için tasarlanmış hijyen konusunda uzman makinelerimize kadar: Hako'nun arkadan yürünebilen yıkayıcıları, tekstil olmayan zeminlerin ekonomik olarak verimli ıslak temizliğini sağlar. 4.200 m²/saate kadar temizleme performansı ile.

Binilebilir yıkayıcı kurutucular

Tek bir çalışma adımında ovma ve kurutma: Hako'nun binilebilir gaz yıkayıcıları ile. Örneğin yüksek raflı depolar gibi dar koridorlarda çalışmak veya büyük üretim salonlarını temizlemek için mükemmel şekilde uygundurlar. Bu makineler 65 ile 155 cm arasındaki çalışma genişliklerinde mevcuttur ve 14.000 m²/saate kadar temizlik performansı sağlar.